cropped-IAR-podrasowany-BIAŁY-NAPIS-BEZ-TŁA-1-2-3

Audyty – Podsumowanie

Właśnie z dumą ogłaszamy, że opublikowaliśmy wyniki wszystkich 30 audytów, które przeprowadziliśmy w ramach naszego projektu na stronie pełnoprawni.eu! Przez ostatnie dwa lata nasz zespół skrupulatnie analizował działania organów wymiaru sprawiedliwości oraz administracji publicznej, mając na uwadze ochronę praw obywatelskich i zwiększenie przejrzystości działań instytucji publicznych.

Wyniki tych audytów są już dostępne na naszej stronie, umożliwiając wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z naszymi ustaleniami. Każdy raport zawiera kompleksową ocenę działania poszczególnych instytucji oraz wskazuje na potencjalne obszary wymagające poprawy, aby zapewnić obywatelom dostęp do sprawiedliwości oraz przestrzeganie ich praw.

Teraz pragniemy skupić się na drugim etapie naszego projektu. Niezwłocznie rozpoczynamy starania o odpowiedzi ze strony instytucji publicznych w odniesieniu do naszych audytów. Oczekujemy, że nasze analizy i zalecenia zostaną uwzględnione, co przyczyni się do podjęcia skutecznych działań naprawczych w tych obszarach, które wymagają interwencji.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i wsparcie, jakie społeczność wykazała naszemu projektowi. Nasze działania nie byłyby możliwe bez Państwa zaangażowania. W najbliższych tygodniach będziemy regularnie informować o odpowiedziach instytucji publicznych oraz o dalszych krokach, jakie podejmiemy w celu budowy bardziej sprawiedliwego i odpowiedzialnego społeczeństwa.

Razem możemy osiągnąć pozytywne zmiany i wpłynąć na kształtowanie lepszego jutra dla nas wszystkich. Dziękujemy za wsparcie i wspólną walkę o prawa obywatelskie!

Skip to content